yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor

Oluşturduğu güçlü stok yapısı hızla sevkıyat sistemi ile ulusal ve uluslararası pazarlarda söz sahibi olmuştur. Sektöründe uzun yıllar çalışmış, deneyimli mimar ve mühendislerden oluşan kadrosu, tecrübeli satış ve teknik ekibiyle, İzmir, İstanbul ve Adana konumlanmış satış ekibi ile tüm türkiyede 500 fazla bayiye hizmet vermektedir.

Firmamız 2007 yılında RSG adı altında rüzgar su güneş konsepti ile kurulmuştur. 2007 yılından bu yana Sesamo-İtalya’nın distrubitörüdür ve Lentus ve RSG markaları ile üretim ve satış faaliyetlerine devam etmektedir.

4000 m2 fabrika alanı ISO CE ve TSE belgeleri, ERP sistemi ile bilgisayar kontrollü üretimi ile ileri teknoloji üretimi ile kapı otomasyon sistemi ve gölgelendirme sistemleri üretmektedir.

Oluşturduğu güçlü stok yapısı hızla sevkıyat sistemi ile ulusal ve uluslararası pazarlarda söz sahibi olmuştur. Sektöründe uzun yıllar çalışmış, deneyimli mimar ve mühendislerden oluşan kadrosu, tecrübeli satış ve teknik ekibiyle, İzmir ıstanbul ve adana konumlanmış satış ekibi ile tüm türkiyede 500 fazla bayiye hizmet vermektedir. Geçen süre zarfı içinde 30.000’den fazla ürünü siz değerli paydaşlarımıza sunmuştur. Firmamız 17 ülkeye ihracat yapmaktadır. Otomatik kapı sektörünün lideridir. Ar-Ge faaliyetlerine önem veren RSG üstün teknoloji ile sektörde bir çok imza atmıştır. Elktrostatik toz boya tesisimizle ürünlerimize istenilen kalitede ve müşteriye özel çözümler üretebilmekteyiz.

Gölgelendirme sistemi üretimde full otomatik radiuslu ray kıvarma makinemiz, pvc full otomatik kaynak makinemiz, full otomatik zip perde makinemiz ve kendi boya tesisimiz ile AB standartlarında üretim yapmaktayız.